Corpusest lähemalt

GSM00445.jpg
GSM03255.jpg

Meie lugu - Reigo Adamson

reigoadamson_edited.jpg

Corpus Coaching sai asutatud kahe treeneri - Siim Kelneri ja Reigo Adamsoni - poolt. Tol hetkel oli Siim Kelner juba Eesti spordi skeenel tuntud tegija nii treeningute kui ka koolituste vallas. Reigo Adamson töötas sel hetkel meditsiinisektoris ning poole kohaga tegi ka treeneri tööd.

 

Reigo Adamson: "Meditsiinivaldkonnas tegutsevas ettevõttes töötades tuli tihtipeale kolleegidega jutuks tervisekäitumine - toitumine, treening jms. Tihtipeale küsiti nõu nii treeningu kui ka toitumise osas ning oli näha, et inimestel on tervislike eluviiside vastu huvi. Samas oli ka selge, et kiire elutempo juures pole neil piisavalt aega, et vettpidavat ja tõenduspõhist informatsiooni otsida. Päris palju oldi kinni erinevates müütides ning kuulujuttudes. Sel perioodil tekkiski idee, et miks rääkida inimestega ükshaaval, kui seda saaks teha tervele ettevõttele või grupile korraga. Kuna ma töötasin paralleelselt ka Siimuga samas spordiklubis ning teadsin, mis puust mees ta on, siis saigi ideega tema poole pöördutud."

Meie Lugu - Siim Kelner

kelner.jpg

Siim Kelner: "Sel hetkel töötasin ma ühes spordiklubis treeningutejuhina. Olin parasjagu välja tulnud uute treeningutega ning ühe treeningu läbiviijaks sai Reigo. Ühel päeval tuli ta minu juurde jutuga, et kuna sina nagunii seda koolituste asja siin Eestis teed, siis kas ei oleks huvitav mõte viia koolitused ka erinevatesse ettevõtetesse ning koolidesse? Siiani olin ma enamasti koolitanud inimesi, kes ise treeningust ning tervislikest eluviisidest huvitusid. Mõte viia koolitused inimesteni, kes ise tervisekäitumise kohta informatsiooni ei otsi, oli huvitav. Lisaks tundus, et läbi sellise tegumoe saame viia informatsiooni inimesteni, kes seda päriselt vajavad. Kuna me mõlemad oleme treenerid ning rahva tervis on meie jaoks tähtsal kohal, siis lisaks ettevõtetele otsustasime haridustööd tegema hakata ka rohujuure tasandil ehk koolides. Me mõlemad usume, et kui viia informatsioon tervisekäitumisest inimestele "koju kätte," siis nii mõnigi saab sellest inspiratsiooni ning teeb oma eluviisides olulised muudatused. Treeneritena soovime mõlemad näha nii füüsiliselt kui ka vaimselt tervemat ühiskonda."