top of page

Aitäh hästi korraldatud koolituse eest! Organiseerimise poolest sujus koolitus väga hästi, saadetud info ja materjalid olid selged. Koolituse sisu oli hästi üles ehitatud. Teemad olid loogiliselt järjestatud, info anti edasi selgesti mõistetavalt ja meeldis, et toodi näiteid ka päris elust. Koolituse pikkus oleks võinud vabalt olla ka 2 tundi (ühe seansi kohta), sest Siimul on teadmisi, mida jagada pikemalt. Tundsin, et mulle oli eriti kasulik viimase loengu päeva teema - online juhendamine ja klientidega suhtus, nende progressi haldamine. Sellest oleks võinud võib-olla natukene pikemalt isegi rääkida.

Kursuse ülesehitus oli kõik väga selge ja arusaadav, ning teemad olid ka väga huvitavad.

Väga hästi üles ehiatud kursus. Lühikese ajaga online juhendamiseks edasi antud väga põhjalik baasteadmine.

Väga huvitav ja ajaliselt effektiivne ning hariv.

Koolitus oli väga põhjalik. Mulle meeldis see, kuidas Siim kõike selgitas, tõi palju näiteid ja teda oli tõeliselt põnev kuulata. See koolitus täitis nii mõnegi lünga ja tegi minust kindlasti parema treeneri. Kui koolitusele registreerusin, ei osanud nii head asja oodata, koolitus ületas minu ootused. Aitäh!

Väga kasulik koolitus, soovitaks teistelegi!

Suur tänu hästi kokkupandud koolituse eest. Kordamine on tarkuse ema & see koolitus läks täpselt õigesse kohta. Andis vastuseid mõnele peas keerelnud küsimusele ja andis enesekindlust.

Kursus oli täpselt selline, nagu välja reklaamitud - kõik teemad võeti põhjalikult läbi, koolitaja tõi välja ka praktilised näited oma praktikast. Ülesehitus oli lihtne ja loogiline. Siim on kindlasti oma alal väga hea spetsialist ning valdas teemat hästi. Väga suureks plussiks oli järelvaatamise võimalus.

bottom of page